sıkça sorulan sorular

Ürünlerinizi Nasıl Satın Alabilirim?

Ürünlerimizi www.alibabadogaltas.com internet adresimizden,Whatsapp, Facebook, Instagram üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

 

Whatsapp Hızlı Sipariş: 05465462353

Facebook: https://www.facebook.com/alibabastones

Instagram: https://www.instagram.com/alibabadogaltas

 

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Kredi kartı veya havale olarak ürünleri satın alabilirsiniz.

 

Kredi Kartı ile Yapılan Alışverişlerde Sitenize Güvenebilir miyim?

İnternet sitemizde kredi kartı ile yapılan alışverişler 256 Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır. Ayrıca kart bilgileriniz direkt banka veri tabanına ulaştığı için herhangi bir şekilde tarafımızdan kaydedilmemekte ve başkaları tarafından ulaşılmasına izin verilmemektedir.

 

Siparişim Ne Kadar Zamanda Elime Ulaşır?

Ürünlerimizin açıklamalarında aksi belirtilmediği takdirde siparişleriniz 1-2 iş gününde gönderilir.(Kişiye özel ürünlerin ulaşım sürecini lütfen sorunuz.)

 

İade ve Değişim Şartları Nelerdir?

Kişiye özel ürünlerimiz ve küpeler hariç ürünlerimizin tamamı iade garantilidir. 14 gün içerisinde, faturası ile birlikte ürüne zarar vermemek ve kullanmamak koşulu ile iade edebilirsiniz.

  

Soru - Cevap

 

Soru: Aldığım ürünün rengi biraz koyu veya açık çıktı ne yapmalıyım ?

Cevap: Ürünlerimiz tamamen doğaltaş olduğundan dolayı azda olsa renklerde ve şekillerde farklılık olabilir, bu ürünün kusuru değildir.

 

Soru: Üründe renk değişikliği oluştu ne yapmalıyım?

Cevap: Ürününüzdeki renk değişikliğinin nedeni kullandığınız kimyasal malzemeler (kolonya, krem, sabun, aseton, parfüm vb.) olabilir. Ürününüzü faturası ile birlikte göndermeniz durumunda gerekli araştırmalar yapılarak durum hakkında size detaylı bilgi verilecektir.

 

Soru: Aldığım ürün hatalı ve kusurlu çıktı ne yapmalıyım?

Cevap: Ürününüzü faturası ile birlikte göndermeniz durumunda gerekli araştırmalar yapılarak durum hakkında size detaylı bilgi verilecektir.

 

Soru: En yakın Alibaba Doğaltaş Mağazası' nın adresini öğrenebilir miyim?

Cevap: Mağazalarımız sekmesinden size en yakın mağazamızın bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

Soru: Gelen ürün ile görseldeki birebir aynı değil.

Cevap: Yarı değerli taş ürünlerimiz doğal taş oldukları için renklerinde ve şekillerinde farklılık gösterebilir. Bir modele ait ürün sisteme yüklenmeden önce içinden herhangi bir tanesinin fotoğrafı çekilerek sayfada yayınlanmaktadır. Gelen ürün fotoğraftakinin bire birini temsil etmez.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR