İADE & İPTAL KOŞULLARI

 

Ürün İadesi İçin: Üye girişi yaparak tamamlanan siparişiniz üzerinden iade talebi oluşturunuz. Ürünü, Aras Kargo Müşteri Kodumuz (1106207601649)  kodu ile 14 gün içerisinde Aras Kargo şubelerine teslim ederek bize ücretsiz ulaştırabilirsiniz. 

Ürün bize ulaşıp gerekli kontroller tamamlandığında bilgi paylaşacağız. Ürün inceleme ardından iade veya değişimin onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi mailinize iletilecektir. Onaylanan siparişlere ait ücret iadeleri ise aynı gün bankanıza bildirilecektir.

 

İade Süresi: İade süresi 14 gündür. 

 

Ürün Ücretinin İadesi: İadesi onaylanan ürüne ödediğiniz ücret, 7 iş günü içinde ekstrenize yansır. İlgili takibi hesap ekstrenizden yapabilirsiniz. (Ücret iadesi süresi, bankalara bağlı olarak değişmektedir.)

 

Ürün Değişimi: Değişim İçin Bizlere 05465462353 Whatsapp Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.

 

İade Kargo Ücreti: İade edilecek edilecek ürünler Aras Kargo ile yollayabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz Aras kargo tarafından herhangi bir iade ürün gönderim bedeli alınmamaktadır.

 

Farklı Kargo İle Gönderim: İade için yaptığınız gönderilerde, Aras Kargo haricindeki bir kargo firmasını tercih ederseniz, ödemeyi sizin yapmanız gerekecektir. Ayrıca farklı kargo firmalarıyla yolladığınız alıcı ödemeli kargolarınız kabul edilmemektedir.

 

Sipariş İptali: Sipariş iptaliniz için siparişinizi verdikten sonra kargoya verildi durumuna geçmeyen siparişiniz için bizlere Whatsapp (05465462353) üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer siparişiniz kargoya verildiyse iptal için kargoyu beklemeniz gerekmektedir, Kargoya verildi aşamasında ki siparişlere müdahale edilememektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR